ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

V pracovním vyučování naši prvňáčci šikulové už modelovali, stříhali, lepili, barvili, zdobili, ale tuto středu je čekalo něco speciálního. Konečně si mohli otevřít krásný dárek od Královéhradeckého kraje – stavebnici ROTO. Co je to?

Prvňáčci by vám řekli, že je to moc príma stavebnice, ze které jdou pomocí děrovaných papírových částí s pomocí šroubků a matek sestavit všechna písmena abecedy. Společně jsme si vysvětlili, jak se stavebnicí pracovat a zkusili jsme si podle interaktivní předlohy sešroubovat několik písmenek. Pak jsme popustili uzdu fantazii a děti tvořily. Kluci si smontovali krásný meč a dýku, jedna holčička dokonce dračí tlamu. Hodina nás zkrátka moc bavila a těšíme, se, až si pohrajeme příště!

Mgr. Lenka Buřvalová

roto 1

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.