ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

 

V pátek 28. 2. 2020 se vypravili žáci první třídy U Štaflíka a Špagetky do knihovny Slavoj, kde na ně čekalo velké překvapení.

Přišla královna a skřítek Slavouš, který hlídá knihovnu, a děti je hezky přivítali. Chtěli jim na úvod přečíst pěknou pohádku, co se ale nestalo. Všechna písmenka byla pryč. Snědl je Písmenkožrout, kterého poslal zlý Nečterád. Děti splnily úkoly od královny, hezky přečetly věty a písmenka se vrátila zpátky do knížek. Písmenkožrout slíbil, že se polepší a děti mohly být pasovány na ČTENÁŘE. Každý dostal pamětní list, průkazku na celý rok zdarma a krásný čtenářský deníček. Do deníčku budou děti s rodiči, nebo s paní učitelkou zapisovat čtení dospěláků a budou je hodnotit. V květnu ukážeme naše deníčky v knihovně a budeme doufat, že se Písmenkožrout už nevrátí a my budeme rádi a dobře číst spoustu hezkých knížek.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.