ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V neděli odpoledne naše třída vyrazila společně s třídním učitelem Novotným na Juťáckou chatu nedaleko Špindlerova Mlýna. Už datum 02. 02. 2020 sliboval, že se bude jednat o něco výjimečného. Po příjezdu jsme s těžkými batohy na zádech vyběhli na dlouhý a nekonečný kopec k chatě. První den od příjezdu jsme neměli dobré počasí, pršelo a nebyl sníh. Lyžování bylo těžké a byly jsme všichni mokří. Vypadalo to zle. Ale naštěstí nás Krakonoš nenechal ve štychu a sesypal na nás sněhovou nadílku. V úterý bylo tolik sněhu, že se jezdilo volným stylem. Po návratu na chatu jsme se usušili a šli se projít do Špindlu. Koupit si nějaké dobroty na mlsání. Ve středu ráno jsme nemohli jít brzy lyžovat, jelikož vypadla elektřina, takže nejela lanovka. Naštěstí to brzy opravili a mohli jsme vyrazit podle plánu. Po vynikajícím obědě jsme vyrazili na běžky. Většina z nás i poprvé. Byla sranda, protože jsme hodně padali. První pády nastali při vystupování z lanovky. V půlce cesty odstartovali závody bez hůlek. Ve čtvrtek odpoledne jsme zase jeli na běžky, na kterých opět pokračovalo padání a smích z pádu spolužáků. Když jsme dorazili zpátky na chatu tak, už byly připraveny závody na lyžích. Po skončení náročného dne se ve společenské místnosti učitelé rozdávali ceny a diplomy a jako každý večer se hrály hry. V pátek ráno byli všichni smutní, že odjíždíme, ale i se smutkem jsme nadšeně naposledy sjeli svah. Po obědě všichni balili a snášeli věci dolů k autobusu. Když autobus přijel ke škole, každý viděl rád své rodiče, ale vrátili bychom se tam zas. Díky Krakonoši !!
Anežka s Terkou – 7. A

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.