ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V úterý navštívila druháky ZŠ Podharť zubní lékařka MDDr. Pavlína Bäumeltová a dentální hygienistka Marcela Erbanová Dis. Společně dětem vyprávěly o nutnosti čištění chrupu a jeho správné technice. Na interaktivní tabuli sledovaly prezentaci s mnoha obrázky zdravých a špatně čištěných zubů. Techniku čištění chrupu si děti hned vyzkoušely s darovanými zubními kartáčky. Kvalitu čištění si ověřily pomocí testu na přítomnost zubního plaku. Kromě zubního kartáčku děti dostaly zubní pastu, medaili a omalovánku. Touto cestou chceme poděkovat oběma autorkám besedy a těšíme se na další společné setkání.
Mgr. Miroslava Kubicová a Mgr. Danuše Šrámková
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.