ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

21. listopadu v podvečerních hodinách se naši deváťáci sešli na náměstí Václava Hanky, aby podpořili benefiční akci na podporu lidí bez domova Noc venku. V našem městě se konal již šestý ročník. Tímto jsme navázali na každoroční etický projekt, v němž jsme navštívili dům pečovatelské služby, azylový dům a noclehárnu. Společně jsme předali sbírku trvanlivých potravin, do které mohli přispět žáci či rodiče naší školy. Následovaly prezentace o bezdomovectví a chudobě v našem městě, příběhy několika dvorských občanů, vystoupení žáků ZUŠ. Ve venkovním stanu probíhala neformální setkávání, v jeho blízkosti se rozhořel skautský táborák, vzniklo středověké ležení rytířů apod.
Děkujeme deváťákům za účast a rodičům za podporu při vzniku potravinové sbírky.
třídní učitelky

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.