ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Žáci osmého ročníku naší školy se zúčastnili dobrovolnické úklidové akce „Ukliďme Česko", která je pořádána tradičně u příležitosti celosvětové akce World cleanup day. Vydali se posbírat odpadky v těsném okolí školy, u podharťského rybníka, dětského hřiště Slunečná a podél trasy nové naučné stezky „Údolím Hartského potoka". Žáci naplnili 2 pytle plastovým odpadem a 3 pytle směsného odpadu. A jaké poklady se jim podařilo objevit? Několik párů bot, 2 košile, mikinu, již tradičně koberec, skleněné a umělohmotné lahve, pletivo, psí obojek, kabelku, nová umělohmotná mini autíčka a další věci, které se někomu už doma nehodily.
Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy 
 
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.