ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V naší škole je již tradicí, že žáci druhých ročníků se seznamují s prací hasičů. Během jarních měsíců nás dvakrát navštívil pan Novák z Hasičského sboru ve Dvoře Králové a seznámil nás, jak funguje hasičský záchranný systém, co je náplní jejich práce, jak se chovat při požárech nebo při jiném ohrožení…
Třetí setkání proběhlo přímo na hasičské stanici, kde si děti prohlédly vybavení stanice, vozidel, viděly, jak se pracuje s hydraulickými nůžkami, zkusily si stříkat hadicí i dýchat z kyslíkové bomby.
Děkujeme zaměstnancům hasičského sboru (partě B) za trpělivost, elán a čas, který nám věnovali.
Kateřina Křivánková, Marcela Jarošová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.