Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 16. května jsme v ranních hodinách vyrazili na exkurzi do Prahy. Ačkoli bylo pod mrakem, počasí celý den vydrželo a nespadla ani kapka. Po náročné cestě vlakem jsme dorazili do našeho hlavního města, odtud směrem k Národnímu muzeu, přes Václavské náměstí k Národnímu divadlu. Tam na nás čekala prohlídka budovy, nechyběl ani zajímavý výklad paní průvodkyně a cesta od střechy divadla směrem k základním kamenům. Hodina nám utekla jako voda. Plni dojmů jsme vyrazili na občerstvení. Po něm naše kroky vedly k Petřínské rozhledně. Tam některé z nás potrápilo téměř 300 schodů, ale za odměnu se nám nahoře naskytl krásný výhled a Praha jako na dlani. Poté následovalo zrcadlové bludiště, ve kterém jsme se opravdu pobavili. Poslední naší zastávkou byly Hradčany a střídání hradní stráže, pak už hurá na metro a domů.
Na nádraží už čekali natěšení rodiče. Výlet se vydařil a již teď se těšíme na další akce.
žáci 6. tříd

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.