ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 9. 5. 2019 se žáci 1. A, 1. B a 4. B ze ZŠ Podharť zúčastnili akce Den lesů. Počasí nám příliš nepřálo,

ale náladu nám to nepokazilo. Studenti lesnické školy nás uvítali v areálu Hájemství slavnostní fanfárou. Těšili jsme se na různé aktivity, které pro nás byly připravené. Poznávali jsme stromy, třídili šišky, proběhli se lesní stezkou, vyzkoušeli si chůzi na chůdách, seznámili se s lesní technikou a zvířecími pomocníky. Nechyběla ukázka dravců, poutavé vyprávění včelaře, ochutnávka bylinkových čajů. Na závěr jsme vytvářeli stavby z dřevěných špalíků. Netradiční dopoledne prožité v přírodě se nám moc líbilo a už teď se těšíme na další setkání v Hájemství.

Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Danuše Šrámková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.