ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na začátku školního roku se naše škola zapojila do projektu Příběhy našich sousedů, což je vzdělávací projekt neziskové organizace Post Bellum.

Naši školu reprezentovaly žákyně 9. třídy - Barbora Heřmanová, Nikol Šormová, Matylda Svobodová a Adéla Šindelářová. Prvním krokem bylo natočení audionahrávky s pamětnicí Martou Čermákovou, která vzpomínala na druhou světovou válku, ale především vyprávěla o nespravedlnostech během padesátých let. Ještě před vánoci dívky navštívily archív v Trutnově, kde se dozvěděly, jak pracovat s historickými prameny. Nejpřínosnější byla exkurze v Českém rozhlase v Hradci Králové, odkud děvčata odcházela s profesionálně zpracovaným audiozáznamem. Posledním krokem bylo vytvoření powerpointové prezentace, a i tento úkol byl úspěšně splněn.
Závěrečná prezentace projektu proběhla 25. dubna 2019 v Hankově domě, kde žáci ze základních škol ze Dvora Králové představili výsledky své půlroční práce.
Děkuji všem zúčastněným za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Zdeňka Červinková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.