ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Ve čtvrtek 25.dubna 2019 se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili programu k rozvoji venkova. Naše děti se zapojily do programu D, což byla přednáška ing. Pichy ze zemědělského svazu ČR a následně interaktivní soutěže v poznávání zemědělských plodin, strojů, produktů atd. Tuto soutěž zodpovědně a zajímavě připravili studenti zemědělské střední školy z Hořic. Dále si mohli studenti na blízký kontakt prohlédnout moderní zemědělskou techniku, která byla vystavena před Hankovým domem.
Akce byla zakončena vyhodnocením soutěže, ve které naše škola obsadila všechna tři první místa. Navíc byla ohodnocena zvláštní cenou skupinka chlapců (Lokvenc, Šanovec, Lahučký, Nápravník). Tito borci prošli soutěží bez jediné chyby.
Mgr. Petr Novotný, Mgr. Iva Codrová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.