ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

23. dubna 2019 se 8. třídy vydaly na exkurzi do Kvasin. Rozdělili jsme se na dvě skupiny, první skupina si šla nejprve prohlédnout,

jak se vyrábějí auta. Po zhlédnutí filmu o historii Škody jsme s průvodcem prošli závodem za plného provozu a viděli, jak se montují auta od prvotních úkonů až po finální odjezd hotového auta z pásu. Druhá polovina jela do Rychnova nad Kněžnou, kde absolvovala prohlídku města s pracovními listy, za jejichž vyplnění získala odměnu.  Poté jsme se vyměnili, jen první skupina jela do aquaparku a druhá se šla podívat na výrobu aut. Po dni plném zážitků jsme se autobusem vrátili domů.

Sára Bernartová, Adéla Rutrlová žákyně 8. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.