ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Páteční večer a noc z 29. 3. na 30. 3. 2019 trávili třeťáci z Podhartě  zcela netradičně.

Sešli se všichni před knihovnou Slavoj se spacáky a slavnostní večeří připravenou v duchu „HASÍM PRŮŠVIHY A POŽÁRY“, kde strávili večer plný zajímavostí, kvízů, her a dobrodružství. Zaměstnanci knihovny Slavoj pro ně připravili u příležitosti devatenáctého ročníku Noci s Andersenem pestrý program.  Děti zjišťovaly mnoho zajímavostí o H. Ch. Andersenovi, zasoutěžily si ve sportovních disciplínách, dokonce navštívily i hasičskou stanici, kde se setkaly s požárníky a navzdory pokročilé večerní hodině s nadšením poslouchaly jejich zajímavý výklad i praktické ukázky. Večer děti završily výstupem na kostelní věž, kde jim Jan Langfelner ml. vyprávěl příběhy o zvonech a kostelní věži. Naše knihovnické dobrodružství všichni završili zaslouženým spánkem po tábornicku ve svých spacácích. Děti si užily opravdu nádherný a bohatý večer a tak patřičně oslavily i sedmdesáté výročí nakladatelství Albatros. Naše velké poděkování patří knihovnicím Martině Voňkové a Ivaně Kelemenové, které pro nás program připravili. Také hasičům a J. Lanfelnerovi, kteří nám též věnovali svůj čas. Budeme se těšit na další podobnou akci.

Š. Vodová a třeťáci

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.