ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 3. dubna naši osmáci navštívili Městskou knihovnu Slavoj, kde se konala beseda na výše uvedené téma. Po základních informacích žáci zhlédli některé ukázky. Poté se o nich diskutovalo, hodnotilo se, zda jsou prospěšné, etické, lživé apod. Nechyběla ani hra a malá odměna pro největšího znalce reklamních sloganů. Akce byla velmi dobře připravená dvěma lektory. Děti si z ní odnesly zajímavé informace a hlavně poučení. Snad se už nenecháme reklamou nachytat.
třídní učitelky osmých tříd
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.