ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 29. března byla celá třída už od rána nervózní. Důvodem byl cyklistický výlet, na který jsme se vydali úderem desáté hodiny. Před budovou školy proběhla instruktáž, kterou vedl pan učitel Novotný, pak následovala prohlídka stavu kol a mohli jsme vyrazit. Síly žáků prověřil hned první kopeček, po jehož zdolání někteří prohlašovali, že se snad raději vrátí domů, nebo že už nikdy nikam nepojedou :-). Rovinka ale všem vrátila úsměv. V Nové Vsi jsme doplnili tekutiny a pokračovali do Kocbeře. Dále na cyklostezku. Zde proběhlo hned několik závodů. Někteří se rozcvičovali, aby byli nejrychlejší, to ovšem netušili, že první závod bude šnečí – o nejpomalejšího cyklistu. Aby to rozcvičeným nebylo líto, následoval závod o nejrychlejšího jezdce.
Ve Ferdinandově jsme obdivovali současně kvetoucí sněženky, bledule, narcisy a petrklíče. Prohlédli jsme si chaloupku čarodějnice a cestu do pekla. Cestou zpět jsme si zasoutěžili v poznávání stromů a z kopce dolů ke škole se už jelo dobře všem.
Mgr. J. Šecová
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.