ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 
V pátek 15. března vyrazila 9. třída za kulturním zážitkem do Hradce Králové. Ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží, odkud jsme pohodlně dojeli do Hradce Králové. Už cestou jsme se těšili na divadelní představení v místním Klicperově divadle. V předpremiéře jsme zhlédli divadelní klasiku – hru Lakomec. Představení se nám velmi líbilo, bylo plné humoru a věčné pravdy o moci a lásce k penězům.
žáci 9. třída

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.