ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V neděli 24. února se 7. třída sešla natěšená na lyžařský výcvik.

Ten se konal od neděle 24. února do pátku 1. března ve Špindlerově Mlýně na chatě Juta. Hned po příjezdu jsme vytahali batohy a lyže z autobusu a pak hurá na chatu. Když jsme se ubytovali, prošli jsme se po okolí. Bylo to tam krásné. Po procházce následovala první večeře. Měli jsme super kuchaře, nejenže skvěle vařil, ale byl i zábavný. Vždy, když jsme zaťukali na okno, nám dal teplý čaj a něco dobrého. Druhý den ráno proběhlo rozdělení do družstev. Žáci si sami vymysleli názvy svých družstev, a na svahu se tak pohybovali pižmoni, lachtani a krtečci. Celý týden jsme poctivě lyžovali a běžkovali bez zranění. Ve středu jsme se rozloučili s paní ředitelkou a přijel pan učitel Novotný. Jeho příjezd nás pobavil. Přijel převlečený v šatech po babičce a s blonďatou parukou. Po zbytek výcviku jsme mu říkali „mami“. V úterý se chlapci poměřovali v běhu na běžkách bez hůlek, dívky s hůlkami, ale s jednou lyží. Ve čtvrtek se sedmičlenná výprava úspěšně vydala dobýt Mohylu Hanče a Vrbaty. Cestou zpět nás vystrašila rolba, která nás sledovala až k chatě. Do smíchu nám nebylo, ale teď už se tomu smějeme. K výcviku patří závody. Každý večer byla přednáška např. o chování na horách, o historii lyžování a také jak správně voskovat běžky. Bylo to fajn.
Velké díky za krásně strávený týden patří paní učitelce Jahelkové, paní ředitelce Vaňkové, panu učiteli Novotnému a hlavnímu vedoucímu, panu učiteli Hulíkovi.

žáci 7. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.