ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 18. 2. 2019 žáci 1. tříd navštívili Městskou knihovnu Slavoj u příležitosti slavnostního Pasování na čtenáře. Děti přivítal nešťastný král Abecedník, kterému zmizela některá písmenka z pohádkových knížek. Písmenka z knížek vyjídal skřítek Písmenkožrout. Knížky mohly zachránit jedině děti vyluštěním hádanky a doplněním chybějících písmenek do básničky. Tento úkol zvládly hravě. Písmenkožrout z knihovny utekl a písmenka se vrátila zpět do knížek. Na závěr král Abecedník pasoval naše prvňáčky na čtenáře a odměnil je průkazkou čtenáře a pamětním listem. Dopoledne prožité v knihovně se dětem líbilo a už se těší na dubnovou návštěvu dětského oddělení.
Mgr. M. Kubicová a Mgr. D. Šrámková
 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.