ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci 1. A dostávali svá první vysvědčení netradičně. Ve středu 30. 1. v podvečer se sešli ve třídě vybaveni spacími pytli, karimatkami a v neposlední řadě i dobrou náladou. Všichni byli plni očekávání z nadcházejícího večera. Po přípravě svých míst na spaní si žáci oblékli slušivá pyžamka. Královskou cestou, lemovanou plaménky svíček, si došli pro svá první vysvědčení. Poté přišel čas na večeři. Teplé kuřecí řízky s čerstvým chlebem chutnaly všem. Po vydatném jídle následovala „módní přehlídka“ v pyžamech a stezka odvahy. Čas rychle utíkal, a tak bylo nutné ulehnout do připravených pelíšků. Než paní učitelka popřála dobrou noc, přišla ještě chvilka pro hru a pohádku. Žáci usínali plni pěkných dojmů z prožitého večera ve škole. Někteří spali bez svých maminek poprvé, ale všichni byli stateční. Druhý den se už těšili, jak se pochlubí rodičům svým prvním vysvědčením a užijí si zasloužených prázdnin.
Mgr. Miroslava Kubicová, třídní učitelka a Hana Chaloupková, vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.