ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Letošní předávání pololetního vysvědčení spojili třeťáci s přehlídkou mladých talentů. Předvedli své dovednosti v různých kategoriích – od tance, přes hru na hudební nástroje, sportovní ukázky, až po kouzelnická vystoupení. Porota i diváci se zanícením sledovali všechny výkony účinkujících a ohodnotili je vždy bouřlivým potleskem. Na konci je čekalo překvapení v podobě vystoupení „slavné dívčí hudební skupiny" a rozdání vysvědčení před „hvězdnou bránou“. Před uložením ke spánku je čekala ještě detektivní hra. Ráno po výborné snídani, kterou připravili rodiče, jim byly předány ceny.
Š. Vodová, H. Havlíčková, M. Jarošová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.