ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V pátek čekalo na žáky 4. tříd překvapení. Na hodinu hudební výchovy přišel písničkář pan Pýcha, který povyprávěl o své profesi, o skládání písniček, které zazpíval s doprovodem kytary. Písničky byly hlavně o historii Dvora Králové a jeho okolí. Všichni jsme si znovu připomněli publikaci, kterou vydala knihovna Slavoj – ZVIČ NASLOUCHÁ PŘÍBĚHŮM.
Je to úžasná knížka krásných pověstí a písniček. Některé jsme si s panem Pýchou, který je autorem písní, zazpívali společně. Na závěr povídání, zpívání, které bylo pro žáky vánočním dárkem, nezapomněl pan Pýcha na další dárek pro obě třídy – skládačku ČR.
Moc děkujeme za krásně prožitý předvánoční čas a těšíme se na další vyprávění a zpívání.
Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.