ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 4. 12. 2018 se prvňáci vydali na svůj první společný výlet. Cílem byla vánoční prohlídka zámku Hrádek u Nechanic. Počasí nám příliš nepřálo, přesto jsme se všichni těšili. Zámek nás přivítal slavnostní fanfárou. V každé místnosti na nás dýchala vánoční atmosféra se zdobenými stromky a slavnostně prostřenými stoly. Paní průvodkyně nám poutavě vyprávěla o vánočních tradicích v našem kraji. Na závěr jsme také navštívili zámeckou kuchyni, kde jsme se nasvačili, zahřáli a nakoupili dárečky v podobě perníčků.
Poté jsme vyrazili autobusem plni krásných zážitků směr Dvůr Králové. Už nyní se těšíme na další společné výlety.
Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.