ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 26. 11. 2018 se žáci z prvních tříd učili trochu netradičně. Nejdříve vymodelovali a upekli z perníkového těsta písmenka, která se ve škole naučili. Další část nevšedního učení se odehrávala v tělocvičně. Všichni zde vytvářeli ve skupinách písmenka z vlastních těl. Tato činnost žáky zaujala a dařila se jim. V hodině výtvarné výchovy si nakreslili vodovými barvami velká tiskací písmena, která v závěru dnešního dopoledne použili při skládání slabik a slov. Pondělní písmenkové dopoledne se vydařilo a žáci si hravě zopakovali probraná písmenka. Prvňáčkům patří velká pochvala za splnění připravených úkolů.
Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.