ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu 13. 10. rozezvučily školu dětské hlásky a bylo zas celé dopoledne pracovní rušno.

Úderem deváté hodiny se chodby zaplnily, avšak vzápětí už usazovala první účastníky jednotlivá stanoviště. Tentokrát zavítala mezi nás moudrá sova hned ve dvou výrobcích, za které se děti opravdu nemusely stydět. Pod šikovnýma rukama vznikaly krásné výzdoby do oken i dveří, havraní a květinové zápichy do květináče, ale i trojrozměrní zajíčkové. Vše probíhalo hladce a v pohodové náladě, vkusné výrobky mohou navodit v každé domácnosti hned po příchodu podzimní náladu. Dílny v družině již mají svou dlouholetou tradici a zájem o ně neklesá. Těšíme se už na další, tentokrát zimní tvoření.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.