ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

5. B v ZOO 
4. října jsme navštívili zoologickou zahradu. Exkurze byla odměnou za celorepublikovou akci „Ukliďme Česko“, které se žáci v září zúčastnili. Součástí byl i program věnovaný šelmám, kterým nás provedla paní Kratochvílová. Poutavé vypravování o zajímavostech ze života šelem děti zaujalo a užili jsme si podzimní dopoledne.

Mgr J. Šecová

 

Společný projekt 1. a 9. třídy
Dne 4. 10. jsme se my, deváťáci ZŠ Podharť, zúčastnili akce s prvňáčky v zoologické zahradě. Každý deváťák měl na starost svého prvňáčka, kterého vodil celé září do třídy. Společně jsme v Zoo vyplnili pracovní list. Nakonec jsme se rozloučili, ale počítáme s tím, že se ještě několikrát uvidíme. Po odchodu prvních tříd jsme vypracovali vlastní listy o pozorování zvířat. Celé dopoledne jsme si užili a těšíme se na další shledání s prvňáky!

za 9. třídu Matylda Svobodová a Vendula Jarolímková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.