ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Je 25. 9. a my se právě vracíme z výletu, který se konal v Praze. Po příjezdu jsme se vydali na Letiště Václava Havla, kde jsme prošli odbavením.

Poté následovala projížďka autobusem po přistávací ploše letiště. Viděli jsme, jaké vybavení mají hasiči. Zjistili jsme co se děje, když přistane letadlo, a pozorovali jsme přílety a odlety různých leteckých společností. Dozvěděli jsme se tu spoustu zajímavých informací o chodu letiště. Další část dne pokračovala v Národním technickém muzeu, kam jsme se přesunuli autobusem. Jakmile jsme dorazili do muzea, každý se mohl soustředit na to, co ho zajímá nejvíce. V muzeu jsme strávili tři hodiny a pak se vydali na zpáteční cestu.

za 9. třídu Adam Nápravník

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.