ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Tento již tradiční kurz naší školy na začátku školního roku absolvovali žáci osmých tříd v téměř letním týdnu od 10. do 13. září.

Počasí nám přálo přímo neskutečně nádherně. Na odjez od školy s vyleštěnými koly a  cyklistickými helmami i sportovním oděvem byl krásný pohled. Nečekalo nás žádné mrznutí ani po cestě či na skalách, ani po koupání během vodáckých závodů. Účastníci kurzu absolvovali orientační běh, a to beze ztrát, lezení po skalní stěně, slaňování, střelbu z luku a vzduchovek, ringo, cyklistické závody a další drobné hry, včetně té noční.  Všem se nám v nádherném prostředí Kateřiny líbilo a těšíme se na další rok.  

Mgr. P. Novotný a Mgr. V. Hulík

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.