ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci osmých ročníků s pátou B naší školy se opět zapojili do celosvětového dne „Ukliďme svět, ukliďme Česko“, který se prostřednictvím sběru odpadků z hřišť, ulic, parků i přírody snaží řešit globální ekologický problém. Celkem se žákům podařilo z hřiště Slunečná, okolí podharťského rybníka, podharťského hřiště, okolí Městské nemocnice a. s. a ulic v těsné blízkosti školy nasbírat 3 plné pytle plastů a 3 pytle směsného odpadu, o jehož likvidaci se postaraly Technické služby města. Úklid žákům přes vlastní zážitek přiblížil závažnost odpadu v přírodě, vznik černých skládek, měl za cíl přispět ke správnému nakládání s odpady a změně myšlení i chování žáků směrem k minimalizaci vzniku skládek. Za odměnu pro ně místní ZOO připravila zdarma netradiční procházku po zoologické zahradě s návštěvou míst, která jsou běžným návštěvníkům nepřístupná.
Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.