ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Obyvatelé LDN mohou relaxovat v altánu, který pro ně vyrobili žáci ZŠ Podharť.

Obyvatelům léčebny dlouhodobě nemocných i pacientům a návštěvníkům Městské nemocnice, a. s., Dvůr Králové nad Labem bude pro chvíle odpočinku sloužit nový altán, který vymysleli a vytvořili žáci 7. A naší školy v rámci projektu Extra třída. Předání altánu se uskutečnilo ve středu 27. června a pásku slavnostně přestřihl ředitel nemocnice Ing. Miroslav Vávra.
Žáci do léčebny pro dlouhodobě nemocné chodili již v rámci etického projektu a zajišťovali kulturní program pro klienty. Asi tehdy se jim zrodil v hlavě nápad, že by pro obyvatele LDN a pacienty nemocnice mohli vytvořit oddychový koutek. Oslovili jsme proto pana ředitele nemocnice, který byl nápadu nakloněn a umožnil jej dětem zrealizovat. Při symbolickém předání ocenil jednání jejich i paní učitelky, která dětskou snahu koordinovala.
Chtěla bych poděkovat nejen žákům, ale i sponzorům projektu, paní učitelce Červinkové a také rodičům žáků, hlavně panu Žižkovi a panu Ing. Křížovi, bez jejichž pomoci by tento projekt nebyl uskutečněn.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Autor fotografií : Miroslava Kameníková - MÚ

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.