ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Dne 27. 3. šli školáci ze 4. A, 5. B a 6. třídy navštívit a udělat radost na dvorskou LDN a do domova důchodců.

V 10 hodin jsme začínali v léčebně dlouhodobě nemocných. Nejdříve hráli flétničky, poté následovalo vystoupení mažoretek a nakonec zazpívala 6. třída. Při odchodu jsme rozdali dárečky, které vyrobili žáci naší školy. Druhou, pro nás veselejší zastávkou byl Domov důchodců. Tam bylo veseleji. Všichni se smáli a za doprovodu kytary pana Novotného jsme všichni skvěle zpívali. Za tento skvělý projekt můžeme poděkovat paní učitelce Eleně Lahučké a panu učiteli Petrovi Novotnému.

Adéla Kuhnelová, Denisa Banduričová, Kateřina Bořková, žákyně 6. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.