I když to venku nevypadá, naše děti z družiny už jaro přivítaly nejen vynesenou Moranou, ale i tradičními dílničkami, o něž byl opět velký zájem.

Tvůrčí činnosti i fantazii se meze nekladly, tudíž každá slepička, vajíčko i zajíček byly jedinečné a všechny, jak jinak, nádherné. To potvrdily úsměvy na tvářích rodičů, které si své ratolesti po skončení vyzvedli. Zvědavé očekávání, jaká výzdoba domácnosti doladí Velikonoce, jistě nebylo zklamáno. Děti na 1. stupni naší školy tvoří s nadšením a šikovností. Používání nejen nůžek, ale i jehel a barviček pro ně není žádný problém, tudíž i družinové dílny určitě přispívají k rozvoji jemné motoriky a technického myšlení. Poděkování patří všem paní vychovatelkám i učitelkám, které vymyslely a připravily pro děti pestré a tvůrčí dopoledne.

M. Hošková, ved. vychovatelka

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.