ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

I když to venku nevypadá, naše děti z družiny už jaro přivítaly nejen vynesenou Moranou, ale i tradičními dílničkami, o něž byl opět velký zájem.

Tvůrčí činnosti i fantazii se meze nekladly, tudíž každá slepička, vajíčko i zajíček byly jedinečné a všechny, jak jinak, nádherné. To potvrdily úsměvy na tvářích rodičů, které si své ratolesti po skončení vyzvedli. Zvědavé očekávání, jaká výzdoba domácnosti doladí Velikonoce, jistě nebylo zklamáno. Děti na 1. stupni naší školy tvoří s nadšením a šikovností. Používání nejen nůžek, ale i jehel a barviček pro ně není žádný problém, tudíž i družinové dílny určitě přispívají k rozvoji jemné motoriky a technického myšlení. Poděkování patří všem paní vychovatelkám i učitelkám, které vymyslely a připravily pro děti pestré a tvůrčí dopoledne.

M. Hošková, ved. vychovatelka

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.