ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Z pondělí 12. února na úterý 13. února se v 6. třídě uskutečnilo spaní ve škole. Sraz jsme měli v 17 hodin před hlavním vchodem školy.

Poté jsme si šli do třídy nachystat spaní a uvařit do kuchyňky večeři. Upekli jsme si slaný závin se šunkou, sýrem, cibulí a kdo chtěl, mohl si ještě dát listový špenát a koření. Po večeři byla skupinková hra s šiframi a anagramy. Ve dvojicích jsme hledali indicie, a i když někteří jednu přehlédli, i tak se dostali k cíli. Po týmové hře následoval film Voldemort, ke kterému nám naše hodná paní učitelka Jahelková společně s paní vychovatelkou Sacharuk udělaly hodně popcornu a koupily pizzu. Zažili jsme ještě spoustu zábavy u druhého filmu, za co paní učitelce Jahelkové a paní vychovatelce Sacharuk moc děkujeme.

Adéla Kühnelová, Denisa Banduričová, Kateřina Bořková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.