ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 jsme se sešli na vlakovém nádraží a vyrazili na celodenní výlet do liberecké IQLandie.

Prohlídku jsme začali expozicí Kosmu, a poté společně navštívili planetárium, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí o hvězdách. Po vydatném občerstvení jsme se vydali na průzkum dalších expozic. Zaujala nás tanec blesků a ohnivá bouře, líbil se nám vodní svět, pračka, nebo simulace zemětřesení a vichřice. Poměrně dost času jsme strávili u vesmírného kolotoče, což byl pro nás skvělý zážitek. Nejvíce nás však zaujal mluvící robot, kterému jsme kladli záludné otázky. Po nákupu nezbytných suvenýrů jsme vyrazili zpět na nádraží. Po celodenním výletu jsme byli unavení a těšili se na rodiče. Ti už na nás čekali a my jsme se rozjeli do svých domovů. Celý výlet se nám líbil a jen tak na něho nezapomeneme.

Anta Hýbnerová, Pavlína Jansová, 5.B

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.