Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 jsme se sešli na vlakovém nádraží a vyrazili na celodenní výlet do liberecké IQLandie.

Prohlídku jsme začali expozicí Kosmu, a poté společně navštívili planetárium, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí o hvězdách. Po vydatném občerstvení jsme se vydali na průzkum dalších expozic. Zaujala nás tanec blesků a ohnivá bouře, líbil se nám vodní svět, pračka, nebo simulace zemětřesení a vichřice. Poměrně dost času jsme strávili u vesmírného kolotoče, což byl pro nás skvělý zážitek. Nejvíce nás však zaujal mluvící robot, kterému jsme kladli záludné otázky. Po nákupu nezbytných suvenýrů jsme vyrazili zpět na nádraží. Po celodenním výletu jsme byli unavení a těšili se na rodiče. Ti už na nás čekali a my jsme se rozjeli do svých domovů. Celý výlet se nám líbil a jen tak na něho nezapomeneme.

Anta Hýbnerová, Pavlína Jansová, 5.B

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.