ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 4. 12. třetí a čtvrté třídy vyrazily na exkurzi do Chlumce nad Cidlinou. Naším cílem byl vánočně vyzdobený zámek Karlova Koruna.

S tvářemi vyfoukanými od mrazu jsme se rádi schovali ve vyhřáté místnosti zámku, kde jsme pookřáli nejen teplem, ale taky dobrou svačinkou od maminek. Tam si nás také vyzvedla paní průvodkyně, která nás záhy začala seznamovat s českými tradicemi předvánočního času a Vánoc. Viděli jsme krásný Betlém, sv. Barboru, sv. Mikuláše i sv. Martina. Potom nás čekala vánoční cesta kolem světa. V jednotlivých expozicích jsme se dozvěděli, jak slaví Vánoce v Americe, Norsku, Rusku a Itálii. Protože děti dávaly pozor, na konci prohlídky si vysloužily odměnu. I když bylo moc zajímavé dozvědět se, že v jiných státech nosí dárky čarodějnice, skřítek, Santa Claus nebo děda Mráz, jsme moc rádi, že my máme Ježíška a už se na něj moc těšíme!

třídní učitelky 3. a 4. tříd

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.