ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Před devátou hodinou ranní jsme se sešli na autobusové zastávce u pošty, a autobusem odjeli do Krkonoš.

Vystoupili jsme v Jánských Lázních a šli do Pardubické boudy. Tam nám pan učitel Novotný objednal palačinky se šlehačkou a čaj. Před boudou bylo hřiště, kde jsme na sněhu dováděli a udělali pár fotek s výhledem do kraje (na Zvičinu atd.). Pak jsme šli na vrchol Černé hory. Tam jsme vylezli na balkon Černé boudy a zakřičeli si bojový pokřik, který vymyslel náš skvělý učitel. Dál nám ukazoval například Sněžku, Obří důl, Studniční horu, Luční a Liščí horu. Potom jsme šli dál přes rašeliniště a Klausy (historické přehrady ke svážení dřeva pro doly v Kutné Hoře), kde jsme odbočili na nevyšlapanou cestu, kterou kluci museli prošlapávat a touto cestou jsme šli až do Velké Úpy k penzionu Luční domov ke Kubátovům. Zde jsme se rychle zabydleli, potom jsme vypracovali pracovní listy o Krkonoších a úkol z českého jazyka. Následovala luxusní večeře a pak jsme hráli hry. Na devátou hodinu byla vyhlášena večerka a unaveni a spokojeni jsme zalezli do svých postelí. Druhý den po vydatné snídani a překvapení v podobě štrúdlu a sušenky na cestu jsme vyrazili do Pece pod Sněžkou. Cestou jsme si zahráli na divoké prase a došli na bobovou dráhu. Ta nejezdila, tak jsme si udělali vlastní, zadkovou. Když jsme se vyřádili, čekal nás už autobus, který nás odvezl domů.

Karolína Ježková a Tomáš Vancl - 5. A

video

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.