ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V letošním školním roce se učíme rozeznávat základní rozdělení obcí a dozvídáme se, kdo je řídí.

Ve čtvrtek 16. 11. jsme šli na návštěvu dvorského městského úřadu, abychom se o jeho funkci dozvěděli něco bližšího. V zasedací místnosti nás přivítal tajemník Ing. Ondřej Kudrnáč, který dětem srozumitelně vysvětlil, kdo sídlí na městském úřadě a co si zde lidé vyřizují.  Zavedl nás do kanceláře starosty města, kde si děti vyslechly zajímavé povídání místostarosty našeho města, Ing. Jana Helbicha. Měli jsme také možnost navštívit „servrovnu" -  IT srdce úřadu. Na samý závěr exkurze jsme se přesunuli do staré radnice, abychom viděli, kde se konají svatby a vítání nových občánků.
Exkurze byla zajímavá a my bychom rády poděkovaly paní Ing. Evě Ježkové za její zajištění a všem pracovníkům úřadu, kteří nám s úsměvem věnovali svůj čas.

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.