ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Jako každoročně se žáci naší školy zapojili do okrskového kola ve florbalu.

Zúčastnili jsme se florbalových turnajů ve všech kategoriích. Pro letošek byly úspěšnější celky kategorií mladších, a to dívek i chlapců. V okrskovém kole získaly oba týmy druhá místa a tím se nominovaly do okresního kola. V soubojích s celky Trutnova, Úpice, Hostinného, Vrchlabí atd. nakonec výraznějšího úspěchu dosáhla parta mladších chlapců. Po únavném boji nakonec obsadili čtvrté místo. V boji o bramborovou medaili se stali suverénní oporou našeho výběru skvělý gólman Vojta Benák a neúnavný, stále ve sprintu běžící Forest alias Pepa Hanzlíček. Všem zúčastněným patří poděkování. 

Mgr. Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.