ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 3. 11. 2017 jsme vyrazili s paní učitelkou Codrovou do Hradce Králové podívat se na vodní elektrárnu Hučák a výstavu středních škol v Aldisu.

Jako první jsme navštívili vodní elektrárnu, která nás už na první pohled zaujala krásně vybaveným interiérem. Exkurze v elektrárně byla nejen poučná, ale i zajímavá. Viděli jsme také 3 druhy turbín, expozici obnovitelných zdrojů, vodní a větrnou elektrárnu. Někteří z nás si mohli vyzkoušeti zapnutí malého tornáda. Zhlédli jsme i dokument o obnovitelných zdrojích a některých českých elektrárnách. Po návštěvě elektrárny jsme vyrazili do Aldisu, kde probíhala výstava středních škol. Tohle téma je pro nás ,,deváťáky'' velmi aktuální. Vždyť vybrat si správnou střední školu není jednoduché. Bylo zajímavé získat na jednom místě informace o středních školách našeho regionu. Studenti prezentující své školy byli velmi ochotní sdělit nám informace o studiu. Po skončení akce následovala odměna v podobě oběda v KFC a Mc Donald's a pak nás čekal už jen návrat domů.

Anička Šedivá, Zuzka Kejzlarová, Nikča Skutová 9. tř.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.