ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci z naší školy se celoročně učí chránit přírodu sběrem druhotných surovin. Třídění odpadu už je ve škole samozřejmostí, ale řada domácností vede děti též k ekologickému myšlení. 

Kromě papíru, hliníku a použitých fritovacích olejů, které škola sbírá již řadu let, zapojily se děti v loňském roce i do sběru plastových víček. Moc nás potěšilo, že jsme jich nakonec nasbírali přes 100 kg a mohli je předat koncem září na charitativním dnu, který uspořádal Sbor dobrovolných hasičů z Bílé Třemešné pro malou Adélku. Dík patří všem dětem a učitelům ze školy za smysluplné přispění.

Sběrem víček ale rozhodně nekončíme. O pomoc nás požádali rodiče, kteří nemají finance na nákladnou léčbu svého syna. Vy, kteří se k nám chcete připojit a podpořit dobrou věc, můžete jakékoli množství víček průběžně přinášet do naší školy. Za malého Nikyho děkujeme.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.