ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Den jazyků v Jedničce
V rámci Dne jazyků se žáci šestých a sedmých ročníků zúčastnili programu v DDM Jednička.

Cestovali nejen po evropském kontinentu, ale podívali se i do dalších zemí světa. Na šesti stanovištích se Podharťáci setkali s různými jazyky, dozvěděli se něco nového a také mohli soutěžit o ceny. Novinkou letošního ročníku byl znakový jazyk, který byl velkou atrakcí.  Celý program provázel soutěživý duch, děti sbíraly své dovednosti a mohly se porovnat se svými vrstevníky. Akce se nám opět moc líbila a tímto děkujeme organizátorům celého dne.

Mgr. Lucie Ježková

Den jazyků v ZOO
8. a 9. třída oslavila Evropský den jazyků v Zoo. Nejprve jsme zhlédli poutavý dokument Safari v Čechách, který nám přiblížil osobnost Josefa Vágnera a naši zoologickou zahradu. Poté jsme při vyplňování pracovních listů objevovali nové informace o zvířatech a žasli nad pestrostí evropských jazyků. Nejlepší neminula sladká odměna.

třídní učitelé

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.