ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Netradiční dárek na závěr školního roku pro své spolužáky z podharťské školy zorganizoval Václav Prouza, žák osmé třídy.

Přišel s nápadem uspořádat v tělocvičně školy koncert mladé talentované zpěvačky Naty Hrychové. Po projednání s vedením školy a s pedagogickým sborem nestálo již nic v cestě k uskutečnění jeho myšlenky. Sám oslovil manažera zpěvačky, domluvil termín koncertu, zajednal zvukaře. Žákům se koncert moc líbil. Její vystoupení okomentovali slovy: „Byl to úplně boží koncert - vidět Naty naživo“. Již nyní se těší, jaký nevšední zážitek jim Vašek připraví na příště.

Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.