ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

19. června jela 7. třída na školní výlet do Děčína tedy do regionu Českosaského Švýcarska. Byli jsme ubytováni v kempu naproti cirkusu.

Když jsme v pondělí přijeli, čekala nás zdejší Via ferrata, kterou většina z nás zvládla pokořit. Večer jsme se zchladili v místním aquaparku. V úterý jsme navštívili Pravčickou bránu, Divokou a Edmundovu soutěsku, které jsme projeli na lodičkách. Předposlední den, tedy ve středu jsme vyrazili do Německa, objevovat památky Drážďan. A večer opět v aquaparku. Ve čtvrtek jsme si zabalili věci a odjeli vlakem domů. Přes stížnosti na malé postele, mravence a brouky ve stanech jsme dorazili domů plni zážitků.

žáci 7. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.