ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V polovině června jsme se vydali s prvňáčky na dvoudenní výlet do Krkonoš. Cestovali jsme vlakem, autobusem a pěšky.

Pro některé z nás byla cesta vlakem premiérou. V horském hotelu nás čekal dobrý oběd, pěkné pokojíčky i krásná okolní příroda. U lesního rybníčku jsme nakrmili malé ryby, na Slunečné stráni jsme měli štěstí na právě kvetoucí vzácné a chráněné orchideje. A protože nám počasí přálo, mohli jsme vidět nádherné horské panorama se Sněžkou. Ve zlatonosném potoce jsme našli spoustu „zlatých“ oblázků". O našem zlatokopeckém nadšení svědčila i řada mokrých holínek vyrovnaných na hotelovém plůtku. Při večerním opékání vuřtů jsme si zazpívali při kytaře a vyřádili jsme se na hřištích okolo hotelu. Před večerkou nás čekalo překvapení v podobě diskotéky. Pro nepřízeň počasí jsme nestihli navštívit kozí farmu v nedalekém okolí, přesto jsme si nenechali zkazit náladu. Před zpáteční cestou se nám vyčasilo, a tak jsme mohli suší dojít na vlakové nádraží a vydat se domů. Už se těšíme na další pěkný výlet.

třídní učitelky a vychovatelky

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.