ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 7. června se žáci 6. B vydali na exkurzi do našeho hlavního města. Sešli jsme se ráno na vlakovém nádraží a vyrazili do Pardubic,

kde jsme poté přestoupili na PENDOLINO a jím dojeli do cíle, hlavního města ČR. Z hlavního nádraží jsme již pěšky pokračovali směrem k Václavskému náměstí na Karlův most, až k Petřínské rozhledně, kde některé žáky potrápilo téměř 300 schodů. Ty nás vynesly až na vrchol, odkud jsme měli možnost vidět Prahu jako na dlani. Dále nás čekalo zrcadlové bludiště, ve kterém jsme se opravdu pobavili. Poslední zastávkou naší exkurze bylo Království železnic a pak už hurá na metro a domů. Za celý den jsme byli unaveni, ale plni nových dojmů a zážitků a již teď se těšíme na další akce.

Mgr. Lucie Ježková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.