Dne 7. června se žáci 6. B vydali na exkurzi do našeho hlavního města. Sešli jsme se ráno na vlakovém nádraží a vyrazili do Pardubic,

kde jsme poté přestoupili na PENDOLINO a jím dojeli do cíle, hlavního města ČR. Z hlavního nádraží jsme již pěšky pokračovali směrem k Václavskému náměstí na Karlův most, až k Petřínské rozhledně, kde některé žáky potrápilo téměř 300 schodů. Ty nás vynesly až na vrchol, odkud jsme měli možnost vidět Prahu jako na dlani. Dále nás čekalo zrcadlové bludiště, ve kterém jsme se opravdu pobavili. Poslední zastávkou naší exkurze bylo Království železnic a pak už hurá na metro a domů. Za celý den jsme byli unaveni, ale plni nových dojmů a zážitků a již teď se těšíme na další akce.

Mgr. Lucie Ježková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.