ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Přelomový týden května a června strávila 4. A na školním výletě na Malé Skále. Celý týden nám krásné počasí přálo nejen k pěším túrám na Frýdštejn,

Vranov, Valdštejn, Hrubou Skálu, Klokočské a Besedické skály, ale i ke koupání v řece Jizeře. Volné večery jsme trávili hraním společenských her, luštěním rébusů a hádanek a lezením po horolezecké stěně. Největším zážitkem pro všechny děti byla jistě páteční jízda na raftech. Nejprve mírně adrenalinový průjezd „šlajsnou" byl korunován vodní bitvou, takže jsme byli všichni úplně mokří. Čekala nás ještě prohlídka Dlaskova statku v Dolánkách a potom jsme už všichni pospíchali vlakem zpět do Dvora Králové.

K. Křivánková, M. Hošková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.