ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V závěru měsíce května se družstvo starších žáků ve složení Adélka Hermanová, Lucka Dušková, Vojta Polák a Venda Lokvenc zúčastnili krajského kola dopravní soutěže.

Zahájení soutěže a větší část disciplín se uskutečnila v Náchodě na dopravním hřišti – jízda zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, jízda podle dopravních značek, poskytování první pomoci. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do Sněžného v Orlických horách. Všichni se ubytovali v chatkách a na děti čekal zajímavý program. Druhý den proběhla závěrečná část soutěže – mapy, bezpečnost silničního provozu a slavnostní vyhodnocení. Naši žáci se velmi snažili, podali výborné výkony, ukázali, že jsou správný tým. Podporovali se a pomáhali si. Umístili jsme se na pěkném pátém místě. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.