ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Nejteplejší a nejhezčí květnové dny si na výlet vybrala třída 4. B, která navštívila vesničku Malou Skálu v libereckém kraji.

Ačkoliv má tato obec pouhých 1100 obyvatel, je častým turistickým cílem a počet lidí se tu mnohokrát znásobí. Už za našeho pobytu tu panoval čilý ruch a všichni se jako my těšili na Suché skály, Boučkův statek, řeku Jizeru, kapličku ve Vranovém, Panský ostrov, Žlutou plovárnu, pramen Teplice, skalní hrad Vranov - Pantheon, muzeum českého ráje v Dolánkách, model vlakového nádraží na Malé Skále, výlet na koloběžkách a další a další zajímavosti, které toto nádherné místo v Českém ráji nabízí. Všudypřítomná dobrá nálada, sluníčkové počasí, příjemné ubytování a dobré jídlo, nás nabilo na poslední měsíc školního roku.

tř. uč. Elena Lahučká

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.