ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 11. května 2017 jsme jeli na exkurzi do Bozkovských jeskyní. Každý rok je tato exkurze připravena pro deváté třídy

v rámci přírodopisu a zeměpisu. Odjížděli jsme z vlakového nádraží v 8:00h. Když jsme dorazili do Jesenného, museli jsme zdolat pořádný kopec. Po odpočinku jsme začali vyplňovat papíry s úkoly na téma Bozkovské jeskyně a okolí. Paní průvodkyně nám toho spoustu řekla a ukázala. V jeskyních jsme viděli například podzemní jezero – největší v Čechách, krápníky – zaujala nás Bílá myška, hlava Lucifera, Perníková chaloupka a další zajímavosti. Po prohlídce jeskyní jsme poděkovali a pěšky jsme se vydali po žluté turistické značce přes Sejkorskou kapli do Semil. Odkud jsme jeli vlakem zpět domů. Exkurze byla velice zajímavá a moc se nám líbila.

Bára Hošková, Markéta Sychrová 9. B

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.