ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu 1. dubna nebyl pro děti z Podhartě žádný apríl, ale skutečné tradiční setkání v přízemí naší budovy.

A tak nešvitořila jen příroda, nýbrž i jinak klidná sobotní škola. Pracovní atmosféra okamžitě všechny pohltila, 67 účastníků se kupodivu velice ukázněně přesouvalo mezi jednotlivými stanovišti a za chvíli si už odnášely děti jednotlivé výrobky, které vznikaly pod šikovnýma rukama našich nejmladších. Slepičky jistě vyzdobí okna hned odpoledne a za složitější zápichy do květináčů se také nemusí nikdo stydět. Velikonoční beránek tentokrát nebude pouze k snídani, ale potěší oči nejen rodičů přes celé svátky. Teď už zbývá jen oprášit v paměti koledy a očekávané dny volna mohou s úsměvem začít. Poděkování též patří všem vychovatelkám i učitelkám z 1. stupně, které se na přípravě i průběhu celého dopoledne podílely a bez jejichž pomoci by se dílničky nemohly konat. 

Markéta Hošková, ved. vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.