ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 23. 3. udělala dětem z 2. A velikou radost paní Pacáková, babička naší žačky Adélky Jahelkové.

Napekla pro nás spoustu perníčků s velikonočními motivy a poslala nám kromě nich i barevné i bílé zdobení se zdobicími sáčky. Takže naše středeční pracovní činnosti byly díky ní perfektně připravené a děti se mohly pustit rovnou do zdobení. Hodina se nám všem velmi líbila. Některé perníčky tak voněly, že už nebyly doneseny domů, ale jen do mlsných pusinek. Tímto bych chtěla paní Pacákové poděkovat nejen za sponzorský dar, protože veškerý materiál nám darovala, ale především za nápad a ochotu spolupracovat a udělat radost dětem.

Mgr. Lenka Buřvalová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.